Комплектуючі для універсальних багажників на дах для перевезення спорядження для водних видів спорту

Забезпечте підвищену функціональність універсального багажника на даху для перевезення спорядження для водних видів спорту завдяки широкому асортименту комплектуючих

Показано 12 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Показано 12 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Комплектуючі до універсального багажника на даху для перевезення спорядження для водних видів спорту

Скористайтеся всіма перевагами конструкції для перевезення каяка, каное або дошки для серфінгу завдяки комплектуючим для універсального багажника на даху. Ваш універсальний багажник на даху для перевезення спорядження для водних видів спорту можна зробити ще більш практичним та універсальним, ніж звичайно. Просто додайте декілька простих у використанні комплектуючих. Усі комплектуючі розроблені для ідеальної відповідності нашим універсальним багажникам на даху для перевезення плавзасобів та призначені для безпечного транспортування ваших човнів та дощок.

Налаштуйте універсальний багажник на даху для перевезення плавзасобів

Наш широкий асортимент аксесуарів дає вам можливість простіше і безпечніше перевозити ваші човни та дошки. Забезпечте простоту блокування вашого спорядження для водних видів спорту завдяки комплекту серцевин SKS-замка з єдиним ключем. Оскільки ці замки закриваються однаково, ви можете розблокувати всі універсальні багажники на даху та автобокси Yakima всього одним ключем. Існує також можливість легко встановлювати спеціалізовані опори для весел, наприклад Aceo'Spades.