Багажники на дах від Yakima

Найдосконаліша в світі система кріплення на даху призначена для автолюбителів, які є прихильниками досконалого дизайну і високої продуктивності

Системи універсальних багажників на дах від Yakima

Системи багажника на дах Yakima спроектовані, щоб гармоніювати з дизайном вашого автомобіля, забезпечуючи чудові аеродинамічні характеристики і низький загальний опір. Це означає, що, порівняно з товарами інших брендів, вони мають прекрасну аеродинаміку, яка сприяє мінімальному аеродинамічному шуму, опору і забезпечує паливну ефективність.

Дизайн без компромісів

Універсальні багажники на дах Yakima мають гладку поверхню і бездоганний дизайн, який покращує зовнішній вигляд будь-якого автомобіля.

Покращені параметри

Десятиріччя досліджень в області автомобільного дизайну та аеродинаміки. Систему Yakima спроектовано для зведення до мінімуму аеродинамічного шуму та опору і забезпечення чудових характеристик.

Стильний зовнішній вигляд

Від самого початку автором дизайну даного типу універсального багажника на даху від Yakima був колишній авіаційний інженер Rolls Royce, і його пристрасть до чистих ліній та цілеспрямованої естетики продовжує знаходити відбиток у сучасних моделях:

  • Привабливий зовнішній вигляд, який гармонічно поєднується з усіма автомобілями
  • Інноваційний дизайн, який забезпечує різке зниження аеродинамічних шумів, опору та вібрації
  • Безшумність, паливна ефективність на дорозі

Міцна і витривала конструкція

Цій лінійці продуктів, як і раніше, притаманна стилістика та технічні характеристики Yakima. Безперечно елегантний та стильний дизайн, а також надійність та практичність у кожній деталі засвідчують бездоганну репутацію нашого бренду.

  • Технологія SmartFoot™ від Yakima, яка адаптується до різних кріплень на даху
  • Надійна, практично непорушна міцність та витривалість
  • У комплект постачання включено замки для захисту обладнання і для вашого спокою

Технологія Yakima SmartFoot™

Технологія SmartFoot™ від Yakima дозволяє індивідуально налаштувати багажник з урахуванням параметрів вашого автомобіля завдяки високоточним інженерним комплектам для установки SmartFoot™ від Yakima, що забезпечують простоту установки.