Клапан Шрадера портативного душу RoadShower

Приладдя Для Портативного Душу Roadshower
8881258
11,00 €

Клапан Шрадера з наріззю 1/4″ NPT


Специфікація
Weight
0.10 kg
Розміри
L 5.1 cm  x  W 2.5 cm  x  H 2.5 cm
Характеристики

  • Підходить для портативного душу RoadShower невеликого та середнього розміру

SKU 8881258
Розміри L 5.1 cm  x  W 2.5 cm  x  H 2.5 cm
Weight 0.1 kg
Характеристики

  • Підходить для портативного душу RoadShower невеликого та середнього розміру

SKU 8881258
Розміри L 5.1 cm  x  W 2.5 cm  x  H 2.5 cm
Weight 0.1 kg
Наші рішення створені для пригод

Перше, про що ми думаємо, розробляючи новий продукт, — це люди, які будуть ним користуватися. Ми розглядаємо проблеми, з якими люди можуть зіткнутися при перевезенні свого спорядження, і концентруємося на розробці інноваційних рішень. Цей підхід робить продукти Yakima інтуїтивно зрозумілими, довговічними і простими у використанні.

Наші рішення підходять для пригод

Упродовж більш ніж 35 років наша профільна команда мала на меті забезпечити оснащення автомобілів усіх форм, марок і розмірів, щоб гарантувати наявність у нас багажників практично для кожного існуючого на даний момент автомобіля.

Наші продукти випробувані, перевірені і надійні

Після створення багажника ми піддаємо його суворим випробуванням, тому ми можемо впевнено стверджувати, що він витримає будь-які навантаження, запропоновані нашими друзями. Ми протестували і допрацювали кожен універсальний багажник на дах Yakima в умовах від засніжених гірських перевалів до віддалених ґрунтових доріг. Ось чому ми маємо можливість супроводжувати всю нашу продукцію 5-річною гарантією.

5-річна гарантія

Наша підтримка завжди з вами! Завдяки нашій 5-річній гарантії на всю продукцію, ви та ваше спорядження перебуваєте під надійним захистом. Отже розслабтеся і насолоджуйтеся подорожами! Ми завжди готові вам допомогти!

Дізнатися більше