Гарантія

Цю гарантію надає Yakima Europe Coöperatief U.A., кооперативне об’єднання, що було створене та функціонує відповідно до законодавства Нідерландів, зі штаб-квартирою в Роттердамі та юридичною адресою Twentehaven 7, 3433 PT Nieuwegein, the Netherlands (Нідерланди), [email protected] (далі — “YakimaEU”), кінцевому користувачеві цього виробу YakimaEU.

Гарантія на цей виріб YakimaEU діє впродовж періоду [п’ять] ([5]) років від початкової дати купівлі кінцевим користувачем і охоплює дефекти матеріалів і виробництва.

Якщо знадобилося гарантійне обслуговування, виріб YakimaEU необхідно повернути продавцеві, у якого було здійснено купівлю, або будь-якому (іншому) авторизованому дистриб’юторові YakimaEU.

Ця гарантія обмежується такими гарантійними умовами:

1. За необхідності гарантійного обслуговування за цією гарантією можна подати заявку, лише
якщо виріб YakimaEU надається з оригіналом рахунку-фактури, касовим чеком або іншим документальним підтвердженням придбання, а також за умови, що серійний номер, зазначений на виробі YakimaEU, не пошкоджений.

2. Зобов’язання YakimaEU обмежуються ремонтом або, на власний розсуд компанії, заміною виробу YakimaEU чи дефектної деталі.

3. Гарантійний ремонт має виконуватися виключно YakimaEU. Витрати на ремонт, виконаний в інших місцях, не відшкодовуються. Ця гарантія не поширюється на такі ремонтні роботи та спричинені ними пошкодження виробу YakimaEU.

4. Цей виріб YakimaEU не вважається таким, що має дефекти матеріалів або виробництва,
якщо його доводиться адаптувати для забезпечення відповідності національним або місцевим технічним стандартам або стандартам безпеки, що діють у будь-якій країні за межами Європейського союзу. Ця гарантія не поширюватиметься на такі адаптовані вироби YakimaEU, а витрати на таку адаптацію чи спричинені нею пошкодження не відшкодовуватимуться.

5. Ця гарантія не поширюється на таке:

  • а) періодичні перевірки, технічне обслуговування, заміна деталей через звичайний
    знос, а також модифікації, на внесення яких не отримано дозволу YakimaEU;
  • б) витрати, пов’язані з транспортуванням, демонтажем або встановленням виробу YakimaEU;
  • в) перевантаження та неправильне використання іншим способом, зокрема застосування цього
    виробу YakimaEU не за призначенням, а також неправильне встановлення;
  • г) дефекти, спричинені неналежним кріпленням вантажу, а також дефекти в результаті аварії чи несправності транспортного засобу, на який установлено виріб YakimaEU;
  • д) пошкодження, спричинені блискавкою, водою, вогнем, стихійними лихами, військовими діями, громадськими заворушеннями чи іншими причинами, які YakimaEU не може контролювати.

6. Ця гарантія не обмежує права кінцевого користувача, передбачені чинним національним законодавством, щодо взаємодії з авторизованим дистриб’ютором YakimaEU, з яким було укладено договір купівлі-продажу, і в інших питаннях. Якщо національним законодавством не передбачене інше, права за цією гарантією є єдиними правами кінцевого користувача, і YakimaEU, компанії групи та дистриб’ютори (зокрема авторизовані дистриб’ютори YakimaEU) не нестимуть відповідальності за непрямі чи опосередковані збитки.