Запитання та відповіді

Інструкції Yakima рекомендують зареєструвати мою покупку онлайн для гарантійних потреб, але я не можу знайти її на вашій веб-сторінці. Де вона знаходиться і що мені слід робити?

Наразі ми не вимагаємо, щоб клієнти реєстрували свої покупки онлайн (це стосується лише клієнтів у США). Будь ласка, зберігайте копію квитанції про покупку на той випадок, якщо вам буде потрібно подати претензію.

Мені потрібні запасні ключі. Як я можу їх отримати?

Запасні ключі можна замовити через будь-якого з роздрібних продавців Yakima, вказавши номер деталі 8872 і наступний за ним 3-значний номер ключа. Якщо ви не знаєте номер свого ключа, зверніться в один з наших фірмових магазинів, у якому за допомогою набору універсальних ключів вам допоможуть визначити, який ключ вам потрібен. Бажано записати номер ключа у вашому посібнику користувача до автомобіля відразу після придбання продукту Yakima.

Мені потрібні запасні деталі! Де я можу їх купити?

Запасні деталі можна замовити через будь-якого з наших роздрібних продавців. Нами передбачено запас найбільш популярних деталей на складі, але деякі деталі необхідно замовляти за кордоном.

Чи можу я купити товар, що мене цікавить, безпосередньо у вас?

Ми є оптовим продавцем і не продаємо товари безпосередньо споживачам. Якщо з якихось причин ви не можете зв'язатися з одним із наших роздрібних продавців, у нас є онлайн-дилери, які з задоволенням допоможуть вам. Для отримання детальної інформації звертайтеся до місцевої точки продажу, яку ви зможете знайти через функцію пошуку дилераDealer Finder, або зверніться в службу підтримки клієнтів за телефоном: +31 2080 81425.

У магазинах кажуть, що я не можу купити потрібний мені товар у них. Де ще я можу отримати запасні деталі?

Деякі з наших продавців не знають (або не зберігають на складі) всього асортименту, який можна отримати через нас. Якщо з якихось причин вони не можуть допомогти, попросіть представників магазину зв'язатися з нами від вашого імені, і ми допоможемо їм отримати потрібну вам деталь.

Я хочу висунути претензію по гарантії. Що мені робити?

Щоб висунути претензію по гарантії, поверніть товар у пункт покупки з квитанцією — і магазин зв'яжеться з нами, щоб вирішити це питання для вас якомога швидше.

Скільки часу знадобиться для отримання деталей, якщо я замовлю їх сьогодні?

Доставка може зайняти до 5 робочих днів залежно від вашого місця проживання.

Yakima U.S є вашим головним офісом?

Yakima USA — це незалежна компанія, яка не є нашим головним офісом. Наш головний офіс знаходиться у м. Ньювегейн, Нідерланди. Але всі запити слід надсилати безпосередньо місцевим дилерам/дистриб'юторам через функцію пошуку Dealer Finder або звернувшись у службу підтримки клієнтів за телефоном: +31 2080 81425.

У вас є відео, що демонструють функціональні можливості ваших продуктів?

Так, ознайомтеся з розділом відео на нашому сайті і дізнайтеся більше про наші продукти тут.

Чи можу я встановити намет на даху за допомогою поперечин?

Не всі типи кріплень для універсального багажника на даху підходять для цього. Ось кілька речей, які потрібно знати. У загальних рисах, намет на даху можна встановити за допомогою поперечин з точками фіксації, направляючими, що підходять для конкретного авто, або ніжками для кріплення у жолобі. Ми НЕ рекомендуємо використовувати затискні пристрої або направляючі, конструкція яких не враховує особливостей автомобіля. Ці умови НЕОБХІДНО розуміти і виконувати під час установки та експлуатації намету на даху:

  • Ніколи не слід перевищувати вантажопідйомність даху автомобіля під час руху по дорозі загального користування з урахуванням загальної ваги усіх предметів, встановлених на даху, включаючи намет і поперечини. Під час руху по бездоріжжю вантажопідйомність даху необхідно знизити на 30%; у нерухомому стані загальна вага встановленого намету (а саме власна вага намету плюс вага всіх користувачів намету і предметів у ньому) ніколи не повинна більш ніж удвічі перевищувати вантажопідйомність даху автомобіля і поперечин.
  • Навантаження слід завжди розподіляти рівномірно між поперечинами без концентрації ваги на будь-якому з кінців.