Знайти мій автомобіль

Виберіть свій автомобіль, щоб підібрати відповідні багажники на дах

Не можете знайти свій автомобіль? Надішліть нам електронний лист, використовуючи наш контактну форму , і ми допоможемо вам знайти ідеальний багажник для вашого автомобіля.

Для різних автомобілів потрібні різні стійкові системи. Знайдіть той, який налаштовано для вас, використовуючи наш Finder Vehicle. Цей інструмент дозволяє вам знайти ідеальну систему Yakima для вашого автомобіля. Використовуючи наш спеціальний інструмент, ви можете побачити, який Yakima стійок або стійки працюватимуть з вашим автомобілем, що дозволить вам зробити ідеальний вибір. Ми будемо відповідати всім нашим доступним варіантам до марка, моделі та року свого автомобіля. Легко знайти ідеальну стійку для вашого наступного приготування.

Yakima ригелі доступні для більшості моделей і моделей автомобілів, включаючи Mazda, Ford, Toyota, Hyundai, Holden, Isuzu, Land Rover, Nissan і Volkswagen та багато іншого! Є рішення для даху для підвіски, позашляховиків, седанів, хетчбеків та багато іншого. Ви можете скористатися нашою службою пошуку автомобіля, щоб визначити, який Yakima перехрестя будуть правильними для вашого автомобіля.