відмова від відповідальності

Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, призначена виключно для загального ознайомлення.

Інформацію надає Yakima Europe Coöperatief U.A. Ми намагаємося підтримувати актуальність і коректність інформації, однак не даємо жодних явно виражених або непрямих гарантій щодо повноти, точності, надійності, відповідності чи доступності вмісту веб-сайту чи інформації, виробів, послуг, даних, цін або відповідних ілюстрацій, що містяться на цьому веб-сайті, незалежно від призначення. Покладаючись на таку інформацію, ви робите це на власний ризик.

Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які втрати чи пошкодження, зокрема, без обмежень, прямі чи опосередковані втрати чи збитки, які виникають у результаті втрати даних чи доходів через використання цього веб-сайту чи у зв’язку з таким використанням.

З цього веб-сайту можна перейти на інші веб-сайти, які Yakima Europe Coöperatief U.A. не контролює. Ми не маємо впливу на характер, вміст і доступність таких сайтів. Наявність посилань не означає рекомендацію чи схвалення нами наведеної на відповідних сайтах точки зору.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити належну роботу нашого веб-сайту. Однак Yakima Europe Coöperatief U.A. не бере на себе жодної відповідальності за тимчасову недоступність веб-сайту через технічні проблеми, які ми не можемо контролювати.