Універсальні багажники на дах для велосипедів

Ловіть момент і візьміть свій велосипед з собою туди, де ви ще ніколи не були, завдяки нашим кріпленням для перевезення велосипедів на даху авто.

Потрібні багажники на дах для вашої машини?

Показано 8 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.

Показано 8 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.

Велосипедні стійки для кріплення на даху автомобіля

Велосипедні стійки для кріплення на даху автомобіля — це відмінний спосіб перевезти велосипед у будь-який пункт призначення. Транспортування вашого велосипеда на даху означає відсутність перешкод для огляду дороги, як часто буває у випадку його перевезення у задній частині кузова автомобіля. Якщо ви маєте автомобіль більшого розміру, ви можете перевозити більше велосипедів на даху, ніж на кріпленні, що встановлене на фаркопі. Багажники на даху також означають відсутність обмежень доступу до вантажних дверей або фаркопа під час перевезення велосипедів. Використання багажника на даху також означає захист і безпеку вашого велосипеда зовні вашого автомобіля і звільнення простору в салоні для розміщення більшої кількості речей або для ваших друзів. Багажники на даху надають можливість перевезення вашого велосипеда в більш стійкому положенні, незалежно від того, чи залишаєте ви передню шину, чи знімаєте її.

Типи конструкцій для перевезення велосипедів на даху

Велосипедні стійки на даху представлені у двох основних різновидах. Стійки для перевезення велосипеда у вертикальному положенні дозволяють транспортувати велосипед, не знімаючи передньої шини. Для транспортування велосипеда на стійці вилкового типу передню шину необхідно знімати. Кріплення для транспортування у вертикальному положенні означають відсутність необхідності зберігати додаткову шину в багажнику або на задніх дверях автомобіля, а кріплення вилкового типу забезпечують більше стійкості та безпеки. Обидва варіанти відмінно підходять для перевезення вашого велосипеда у будь-який пункт призначення.

Універсальний багажник на даху від Yakima надає можливість транспортування велосипедів зі збільшеними покришками, шосейних та гірських велосипедів; також можливе застосування з ексцентриковою системою кріплення колеса та наскрізної вісі. У нас є велосипедна стійка, яка підійде для вашого автомобіля як зі встановленими на заводі поперечними штангами багажника, так і з придбаними вами поперечинами від Yakima.

Універсальні багажники на дах від Yakima для перевезення велосипедів: найвища якість

Всі наші стійки виготовлені на бездоганному технічному рівні з матеріалів найвищої якості, що забезпечує тривалу експлуатацію. Кожна модель піддається випробуванням у суворих умовах, тому ми впевнені, що пропонуємо вам найкращий продукт, задовго до того, як він буде встановлений на вашому автомобілі. Будьте впевнені у якості товарів від Yakima, знаючи, що на кожен новий багажник поширюється безстрокова обмежена гарантія, а наша служба підтримки клієнтів завжди надасть вам потрібну допомогу.

Встановлення велосипедної стійки на даху

Велосипедні стійки Yakima для кріплення на даху розроблені для фіксації на поперечній штанзі універсального багажника на даху. Якщо ваш автомобіль оснащено заводськими поперечними штангами, у нас є стійки, які підійдуть для вашого транспортного засобу. За відсутності поперечних штанг багажника їх необхідно встановити перед монтажем велосипедної стійки. Наші системи Yakima та LockN’Load підходять для кріплення велосипедних стійок Yakima, як і будь-які універсальні поперечні штанги багажника Yakima. Крім того з метою надійного фіксування велосипеда на стійці під час поїздки використовуються ремені для кріплення багажу, технології кріплення вилкового типу, колісні обручі та натяжні затискачі.

Поперечні штанги доступні для більшості марок і моделей автомобілів, включаючи Mazda, Ford, Toyota, Hyundai, Holden, Isuzu, Land Rover, Nissan, Volkswagen і багато інших! Ми готові запропонувати вам варіанти багажників на дах для пікапів, позашляховиків, седанів, хетчбеків і інших типів авто. Ви можете використовувати наші інструменти Vehicle Finder, щоб визначити, які поперечні штанги Yakima або Lock’NLoad підійдуть для вашого автомобіля.