Велосипедні стійки для кріплення в кузові пікапа

Перетворіть кузов свого пікапа в ідеальну стійку для перевезення спорядження за допомогою наших комплектуючих для кріплення піддону в пікапі.

Велосипедні стійки для пікапів

Пустий кузов вантажного автомобіля — це універсальне місце для зберігання, але перевезення велосипедів у цьому об’ємному та глибокому просторі не завжди є простим та безпечним. Yakima пропонує всі необхідні комплектуючі для облаштування практичного місця для зберігання спорядження у вантажному автомобілі, щоб забезпечити захист і для самого автомобіля, і для спорядження.

Велосипедні комплектуючі для пікапів

Ми потурбувалися про все на випадок, якщо ви захочете створити універсальну базову систему стійки або з’ясувати, як безпечно транспортувати повний кузов велосипедів. Система рейлінгів та комплектуючих Yakima фіксується в кузові та на корпусі вашого вантажного автомобіля для безпечного транспортування ваших велосипедів. Ви можете забезпечити більше простору для зберігання в кузові вантажного автомобіля завдяки нашій поперечині для фіксування велосипедів, яка піднімає їх над кузовом автомобіля, зберігаючи при цьому цінний простір під ними.

Виберіть найбільш відповідне рішення для перевезення велосипедів

Yakima пропонує ідеальне рішення для перевезення велосипедів у кузові вашого вантажного автомобіля завдяки опціям, які відповідають вашим потребам. Усі моделі велосипедних стійок Yakima для пікапів передбачають можливість вибору різних параметрів монтажу. Ви можете встановлювати блоки Yakima безпосередньо у кузові вашого вантажного автомобіля або обрати варіанти, які не вимагають фіксації за допомогою болтів або проробляння отворів. Yakima також пропонує захисне покриття для задніх відкидних дверей. Наші комплектуючі для встановлення піддона у пікапі дозволяють зафіксувати велосипеди за допомогою кріплення вилочного типу з метою забезпечення ідеальної стійкості та безпечного транспортування.

Усі комплектуючі Yakima для кріплення велосипеда у кузові автомобіля допомагають захистити ваш велосипед від пошкоджень в дорозі, і ви більше не побачите нових подряпин на кузові вашого автомобіля. Ознайомтеся з велосипедними комплектуючими сьогодні, щоб підібрати ідеальне рішення для вас.