Велосипедні стійки для кріплення на запасний шині

За наявності запасної шини на задній частині кузова вашого автомобіля використовуйте відповідне кріплення преміум-класу від Yakima для перевезення велосипедів.

Показано 1 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.

Показано 1 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.

Велосипедні стійки для кріплення на запасній шині

У вас є запасна шина на задніх дверях автомобіля? Тоді велосипедна стійка для кріплення на запасній шині — це чудовий спосіб доставити ваш велосипед куди завгодно. Конструкція SpareRide від Yakima легко встановлюється на запасній шині та перетворює її на кріплення для перевезення велосипедів. Ви можете встановити велосипедну стійку для кріплення на запасній шині без використання будь-яких інструментів. Конструкція для перевезення велосипеда оснащена вбудованими SKS-замками для захисту вашого велосипеда від крадіжки.

Закріпіть велосипед на запасній шині

Конструкція для перевезення велосипеда SpareRide від Yakima дає можливість перевозити два велосипеди. Ремені ZipStrips від Yakima забезпечують надзвичайну простоту завантаження та розвантаження велосипеда, а підвісна конструкція, дизайн якої попереджає розхитування, зводить до мінімуму зіткнення велосипедів. Ця велосипедна стійка для кріплення на запасній шині підходить практично до будь-якої запасної шини стандартного розміру.