Велосипедні стійки з кріпленням на задніх дверях

Скористайтеся однією з наших велосипедних стійок для перевезення велосипеда на задніх дверях автомобіля.

Показано 5 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.

Показано 5 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.

Велосипедні стійки для перевезення на задніх дверях автомобіля

Велосипедні стійки для перевезення на задніх дверях автомобіля від Yakima встановлюються на багажнику або вантажних дверях автомобіля та є економічним та простим у використанні рішенням для невеликих транспортних засобів і для людей, які часто міняють автомобілі або які ще не мають великої сім’ї. Наші велосипедні стійки для кріплення на задній частині кузова автомобіля швидко та просто встановлюються на вантажних дверях автомобіля або багажнику, щоб ви могли присвятити свій час пригодам, а не витрачати його на монтаж кріплень. Ваш велосипед буде у повній безпеці, поки ви будете вивчати всі варіанти найбільш привабливої місцини для вашої поїздки. Наші стійки для кріплення на задніх дверях автомобіля є портативними і забезпечують простоту завантаження вашого велосипеда.

Стійки для кріплення на багажнику автомобіля

Наші стійки для кріплення на вантажних дверях та багажнику автомобіля є міцними, кожна з них є цілісною системою, тому немає потреби у складному процесі монтажу. Велосипедні стійки Yakima, які кріпляться у задній частині кузова автомобіля, постачаються з ременями для фіксування стійки на багажнику або вантажних дверях автомобіля. Кожна стійка оснащена накладкою для захисту вашого велосипеда під час поїздки.

Усі велосипедні стійки від Yakima для кріплення в задній частині кузова автомобіля мають міцну конструкцію та виглядають дуже стильно. З ними ви можете негайно вирушати в дорогу без значних фінансових витрат. Хоча стійки для кріплення у задній частині кузова автомобіля можуть мати простішу конструкцію, ніж кріплення для перевезення на багажних дверях або багажнику, Yakima ніколи не економить на якості, тому будьте впевнені у тривалій експлуатації цієї стійки. Усі наші велосипедні стійки для кріплення у задній частині кузова автомобіля забезпечують простоту встановлення та зберігання за відсутності потреби використання, що робить ці стійки ідеальним рішенням для багатьох шанувальників їзди на велосипеді.