Універсальні багажники на дах для перевезення спорядження для водних видів спорту

Транспортуйте ваш човен або дошку для серфінгу за допомогою широкого асортименту універсальних багажників на даху від Yakima для кріплення спорядження для водних видів спорту

Потрібні багажники на дах для вашої машини?

Показано 9 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.

Показано 9 продуктів

Сортувати за
Показати товарів на стор.

Багажники на дах для перевезення спорядження для водних видів спорту від Yakima

З універсальним багажником на даху від Yakima, що дає можливість перевезення спорядження для водних видів спорту, ви повністю готові до того, щоб чудово провести час на воді. Наші системи багажника на дах легко монтуються та демонтуються, тому вам не доведеться гаяти дорогоцінний час, намагаючись завантажити ваше спорядження в автомобіль. Оцініть наші універсальні багажники на дах та допоміжні комплектуючі для завантаження, щоб зробити завантаження та вивантаження вашого спорядження ще простішим.

Кріплення для перевезення каяків та каное

Прогулянки на каяках і каное — це чудовий спосібпомилуватися ріками та озерами та забезпечити собі фізичне навантаження. Крім того, вам навіть не потрібенмасивний автопричіп, щоб забезпечити перевезення вашого човна до водоймища! Yakima пропонуєпрості в експлуатації універсальні багажники для кріплення каяків та каное на даху автомобіля. Наші зручні конструкції для перевезення багажу на даху автомобіля забезпечують простоту завантаження та розвантаження вашого плавзасобу.

Багажники на дах для перевезення SUP-бордів та дощок для серфінгу

Не гайте час на завантаження дошки на свій автомобіль і не пропустіть найкращі хвилі. Забезпечте доставку вашого спорядження до водоймища безпечно та просто завдяки кріпленню Yakima для перевезення SUP-бордів та дощок для серфінгу. Вони встановлюються практично на будь-який універсальний багажник на даху та можуть навіть зафіксувати вашу дошку на автомобілі для попередження крадіжки.