Стійки для перевезення спорядження для зимових видів спорту

Вирушайте з друзями на гірські схили і забезпечте перевезення вашого спорядження за допомогою одного з наших універсальних багажників на даху для кріплення спорядження для зимових видів спорту.

Універсальний багажник на дах для завантаження спорядження для зимових видів спорту

М'який сніг, блакитне небо і чисті лижні траси кличуть, і у нас є кріплення та автобокси для перевезення спорядження для зимових видів спорту, щоб забезпечити безперешкодну дост...

Кріплення для перевезення лиж та сноубордів

Стійка для перевезення спорядження для зимових видів спорту дозволяє вам без проблем перевезти спорядження до лижних трас. У нас є стильні конструкції для перевезення спорядження для зимових видів спорту, які вміщують до шести пар лиж або чотирьох сноубордів. Універсальні багажники на даху встановлюються просто та оснащені замками для безпеки вашого спорядження на шляху до місця активного відпочинку. І оскільки вони дуже легко завантажуються та вивантажуються, ви можете потрапити на лижні траси навіть раніше, ніж планували.

Автобокси для перевезення більшого об’єму спорядження для зимових видів спорту

Окрім конструкцій для перевезення спорядження для зимових видів спорту ми маємо автобокси, спеціально призначені для лиж та сноубордів. Крім того, ви можете помістити в них вологий одяг та взуття, а не розміщувати їх в салоні автомобіля. Кожна модель піддається випробуванням у суворих умовах, тому ми можемо гарантувати безпечне транспортування обраного вами спорядження.