Кріплення для перевезення лиж та сноубордів

Сніги кличуть! У нас є універсальні багажники на дах для транспортування вашого спорядження для зимових видів спорту до лижних трас

Потрібні багажники на дах для вашої машини?

Багажники на дах для перевезення лиж та сноубордів

Захистіть своє спорядження для зимових видів спорту і власний комфорт, транспортуючи лижі та сноуборди за допомогою багажника на даху. Захистіть своє спорядження та автомобіль від подряпин і не допускайте потрапляння снігу, льоду та бруду до салону автомобіля.

Забезпечте безпечне транспортування для вас та вашого спорядження до гірськолижних трас

Безпека вашого спорядження у дорозі гарантована завдяки нашим витривалим кріпленням для лиж та сноубордів на даху автомобіля. Просто завантажте все необхідне — і вирушайте на снігові схили. Yakima пропонує лижні стійки, які задовольняють потреби цілої сім’ї спортсменів або одного шанувальника спорту. Наші стійки дозволяють одночасно перевозити і лижі, і сноуборди, що напевно порадує любителів і того, й іншого виду спорту.

У нас є лижні стійки для автомобілів різних форм та розмірів, всі наші стійки виготовлені на бездоганному технічному рівні з матеріалів найвищої якості, це забезпечує їх тривалу експлуатацію. Кожна модель піддається випробуванням у суворих умовах, тому ми впевнені, що пропонуємо вам найкращий продукт, задовго до того, як він буде встановлений на вашому автомобілі. Будьте впевнені у якості товарів від Yakima, знаючи, що до кожного нового багажника додається безстрокова обмежена гарантія. До кожного нового багажника додається наша безстрокова обмежена гарантія, а наша служба підтримки клієнтів завжди готова надати вам необхідну допомогу.