Універсальні багажники на дах і комплектуючі для облаштування похідного табору

Візьміть з собою більше корисних речей у туристичну поїздку!

Намети на дах автомобіля

З наметом на дах автомобіля Yakima можна розбити мобільний базовий табір в будь-який час і в будь-якому місці. Відрізняється міцністю, готовністю до стихійних лих і має безліч к...

RoadShower

RoadShower — ваш надійний помічник із достатнім запасом води під тиском, яким можна користуватися навіть у віддалених від цивілізації місцях.

Комплектуючі для завантаження спорядження

Забезпечте перевезення більшого обсягу спорядження для наступного туристичного походу завдяки асортименту комплектуючих для кріплення вантажів. Yakima забезпечить вас усім необх...

Універсальні багажники для облаштування похідного табору

Кемпінг — це чудовий спосіб відволіктися від повсякденних справ та провести вільний час разом зі своїми друзями або родиною. З невеликою допомогою від Yakima вам не доведеться турбуватися про безпечне перевезення вашого спорядження та друзів до місця облаштування табору. Це означає, що ви зможете отримати більше задоволення від туристичного походу. Забезпечте перевезення спорядження поза салоном автомобіля та візьміть з собою більше друзів!

Автобокси: візьміть з собою більше спорядження для облаштування табору

Завдяки автобоксам Yakima ви маєте можливість взяти з собою більше багажу та раціонально використовувати зайвий простір. Завантажте намети, сумки та пакунки у автобокс та запросіть більше друзів у наступний похід. Погляньте на серію стильних багажників SkyBox: ці елегантні та аеродинамічні багажники забезпечують доставку вашого багажу в пункт призначення. Автобокси TourCaseідеально поєднують у собі компактний розмір та вантажопідйомність і підходять практично для всіх автомобілів.

Комплектуючі для більшої зручності

Візьміть більше багажу у наступний похід завдяки асортименту комплектуючих для перевезення багажу. Усі наші системи багажників на даху повністю сумісні з широким асортиментом спеціалізованих тримачів та кронштейнів для комплектуючих. Ви можете взяти з собою додатковий багаж або газові балони, запасні колеса та навіси. Не бажаєте трохи пригод під час туристичної поїздки? Забезпечте безпечну доставку для вас та вашого спорядження до місця призначення з універсальним багажником на даху Yakima. Оцініть наші універсальні багажники для перевезення каяків та каное на даху або конструкції для перевезення сноубордів.