Про нас

Незалежно від пункту призначення або пригод, Yakima забезпечує перевезення для вас, ваших друзів і всього вашого спорядження, дозволяючи вам зосередитися на тому, що дійсно важливо, — на створенні спогадів, які залишаться на все життя.

Наша культура

Завданням Yakima є доставити вас, ваших друзів, родичів і все ваше спорядження до бажаного пункту призначення і забезпечити можливість заняття вашими улюбленими видами активного відпочинку.

Неважливо, чи прямуєте ви у похід з наметами, на велосипедну прогулянку, покататися на човні або на лижах або везете свою родину подорожувати гірськими стежками. Yakima вважає, що будь-яка пригода, незалежно від місця призначення, створює спільні враження та спогади для вас, вашої родини та друзів. Коли дорога повертає додому, спогади про час, проведений з друзями та родиною, залишаються надовго після закінчення подорожі. Yakima потурбується про ваше спорядження завдяки багажникам на даху від Yakima, системам LockNLoad та автобоксам.

Наші цінності

Нашим завданням є доставити вас, ваших друзів, родичів і все ваше спорядження до бажаного пункту призначення і забезпечити можливість заняття вашими улюбленими видами активного відпочинку. Yakima подбає про ваше спорядженні, звільнивши простір у вашому автомобілі, щоб ви могли запросити більше друзів і створити більше пам'ятних моментів.

ФІЛОСОФІЯ ДИЗАЙНУ

Перше, про що ми думаємо, розробляючи новий продукт, — це люди, які будуть ним користуватися. Ми розглядаємо проблеми, з якими люди можуть зіткнутися при перевезенні свого спорядження, і концентруємося на розробці інноваційних рішень. Цей підхід робить продукти Yakima інтуїтивно зрозумілими, довговічними і простими у використанні.

Дізнатися більше

Встановіть систему Yakima і візьміть з собою більше друзів!

Ми у Yakima розробляємо, проектуємо, тестуємо і налаштовуємо кожен продукт для тривалої експлуатації. Ось чому ми надаємо 5-річну гарантію на наші товари.

Детальніше >