Універсальні багажники на дах

Перевозьте у своєму авто друзів, а не спорядження!

Знайдіть відповідний багажник на дах для свого автомобіля

Автомобільні багажники на даху забезпечують перевезення більшого обсягу спорядження

Універсальний багажник на дах від Yakima дає вам можливість раціонально використовувати зайвий простір. Наші системи багажників є основою для індивідуальної конструкції, яку ви можете створити для перевезення більших обсягів багажу. Вони також забезпечують більше простору всередині автомобіля, тому, вирушаючи у відпустку або в одноденную подорож, ви можете взяти з собою друзів. На нашому сайті ви знайдете все, що вам потрібно, щоб взяти з собою якомога більше спорядження. Йдеться про різні типи універсальних багажників на даху, автобоксів, велосипедних стійок, кріплень для лиж та сноубордів, конструкцій для перевезення каяків та інших товарів.

LOCKNLOAD

Для повнопривідних автомобілів, позашляховиків та автомобілів, що створені для пригод

Вам потрібна система багажника на дах, яка виправдає ваші очікування. Система LockNLoad була спроектована з нуля як досконале рішення для використання повнопривідного автомобіля у цілях туризму чи комерції.

Дізнатися більше

СИСТЕМИ LOCKNLOAD

Платформа та поперечна штанга багажника LockNLoad від Yakima — найміцніші посилені універсальні багажники на ринку, які зводять аеродинамічні шуми до мінімуму. Погляньте на наші надійні та витривалі обтічні системи багажника на дах із вбудованим ключем для відкривання пляшок.

Yakima

Найдосконаліша в світі система кріплення призначена для автолюбителів, які є прихильниками досконалого дизайну і високої продуктивності Дізнатися більше

Багажники на дах від Yakima

Стильний досконалий дизайн універсальних багажників на дах від Yakima покращує зовнішній вигляд будь-якого автомобіля. Ця обтічна система спроектована для зведення до мінімуму аеродинамічного шуму та забезпечення відмінних характеристик. Погляньте на наші універсальні багажники на дах від Yakima та виберіть свій улюблений.