Універсальні багажники на дах

Перевозьте у своєму авто друзів, а не спорядження!

Знайти мій автомобіль

Виберіть свій автомобіль, щоб підібрати відповідні багажники на дах

ОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМ АСОРТИМЕНТОМ РЕЙЛІНГІВ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ НА ДАХ АВТОМОБІЛЯ

Ваша система рейлінгових кріплень є основою для розташування вантажу на даху автомобіля. Yakima пропонує великий асортимент поперечних планок і платформ для більшості транспортних засобів, з якого ви можете підібрати варіант, що відповідатиме вашому стилю та дозволятиме перевозити практично будь-які вантажі.

Підберіть наявні варіанти рейлінгів за параметрами вашого авто прямо зараз.

РЕЙЛІНГИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАШОГО СПОРЯДЖЕННЯ

Yakima має широкий асортимент рейлінгів для перевезення будь-якого обладнання: велосипедів, каяків, лиж, кемпінгового обладнання, робочих інструментів, сімейного багажу тощо. З нашими рішеннями для перевезення спорядження безпосередньо на поперечних перекладинах або рейлінговій платформі на даху або в задній частині вашого авто ви зможете не хвилюватися за безпеку вашого вантажу.

РОЗДІЛІТЬ ВАШІ ПРИГОДИ З НАМИ!

Тепер, встановивши рейлінгову систему на даху вашого авто, ви готові вирушити назустріч пригодам! Нові горизонти чекають на вас. Завантажте у ваш автомобіль все необхідне та вирушайте на їх пошуки!

Спілкуйтеся з нами в соціальних мережах, розповідайте про свої пригоди, надихайтеся на майбутні подорожі в нашій спільноті та будьте в курсі всіх новин, отримуючи анонси конкурсів, нових продуктів і проектів амбасадорів нашого бренду.