Багажники на дах LockNLoad

Heavy duty roof rack systems

Знайти мій автомобіль

Виберіть свій автомобіль, щоб підібрати відповідні багажники на дах

Система LockNLoad від Yakima — це найміцніший посилений універсальний багажник на ринку, який знижує аеродинамічні шуми до мінімального рівня. Вантажопідйомність кожної поперечини даної системи багажника на даху становить 75 кг, кожна заглушка має вбудовану точку кріплення, розраховану на навантаження до 100 кг. Система LockNLoad має обтічну форму та захисну гумову смужку. Ці функції направляють повітряний потік над конструкцією, завдяки чому багажник LockNLoad не створює надлишкового шуму під час руху та забезпечує відмінну паливну ефективність. Ви можете вибрати між двома різними системами LockNLoad: платформою LockNLoad та поперечною штангою LockNLoad.

LockNLoad: австралійська якість

Система багажника на дах LockNLoad від Yakima розроблена в Австралії. Якщо цей багажник витримує суворі умови Австралії та Нової Зеландії, він виправдає ваші очікування у будь-який інший місцевості. Це посилений універсальний багажник на дах авто, який витримує нескінченні поїздки по шосе, гравійних дорогах, суворих пустелях та крутих гірських стежках. Найважливішою особливістю цих універсальних багажників  LockNLoad є вбудований ключ для відкривання пляшок, який дозволяє вам утамувати спрагу після довгої поїздки у вашому повнопривідному автомобілі.

Коли умови складні...

Система LockNLoad була спроектована з нуля як досконале рішення для використання повнопривідного автомобіля у цілях туризму чи комерції.

Наші рішення створені для пригод

Перше, про що ми думаємо, розробляючи новий продукт, — це люди, які будуть ним користуватися. Ми розглядаємо проблеми, з якими люди можуть зіткнутися при перевезенні свого спорядження, і концентруємося на розробці інноваційних рішень. Цей підхід робить продукти Yakima інтуїтивно зрозумілими, довговічними і простими у використанні.

Наші рішення підходять для пригод

Упродовж більш ніж 35 років наша профільна команда мала на меті забезпечити оснащення автомобілів усіх форм, марок і розмірів, щоб гарантувати наявність у нас багажників практично для кожного існуючого на даний момент автомобіля.

Наші продукти випробувані, перевірені і надійні

Після створення багажника ми піддаємо його найсуворішим випробуванням, тому ми можемо впевнено сказати, що він витримає будь-які навантаження. Ми протестували і допрацювали кожен універсальний багажник на дах Yakima в умовах від засніжених гірських перевалів до віддалених ґрунтових доріг. Ось чому ми маємо можливість супроводжувати всю нашу продукцію 5-річною гарантією.