Філософія дизайну

Наші рішення створені для пригод

Перше, про що ми думаємо, розробляючи новий продукт, — це люди, які будуть ним користуватися. Ми розглядаємо проблеми, з якими люди можуть зіткнутися при перевезенні свого спорядження, і концентруємося на розробці інноваційних рішень. Цей підхід робить продукти Yakima інтуїтивно зрозумілими, довговічними і простими у використанні.

Наші рішення підходять для пригод

Упродовж більш ніж 35 років наша профільна команда мала на меті забезпечити оснащення автомобілів усіх форм, марок і розмірів, щоб гарантувати наявність у нас багажників практично для кожного існуючого на даний момент автомобіля. Скористайтеся нашою системою пошуку vehicle finder, щоб знайти ідеальний універсальний багажник на дах для вашого автомобіля.

Одна справа — спроектувати чудову стійку, а зовсім інша — виготовити її. Саме тому у нас працюють висококваліфіковані інженери-конструктори, які мають багаторічний досвід роботи з механізмами та спеціалізовані знання для забезпечення максимальної продуктивності і тривалого строку служби.

Наші продукти випробувані, перевірені і надійні

Після створення багажника ми піддаємо його найсуворішим випробуванням, тому ми можемо впевнено сказати, що він витримає будь-які навантаження.

Ми випробували і допрацювали кожен універсальний багажник на дах Yakima в умовах від засніжених гірських перевалів до віддалених ґрунтових доріг. І саме тому ми надаємо 5-річну гарантію на усі наші велосипедні стійки, кріплення для лиж, автобокси та інші продукти.